KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6925113
nr 692 5113
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 37x27
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:58:29
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr